36502C2R7JTDG TE Connectivity AMP Connectors
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: FIXED IND 2.7UH 290MA 3.2 OHM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 3650 1008 2.7uH 5% 2K RL.
Інші пропозиції 36502C2R7JTDG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
36502C2R7JTDG 36502C2R7JTDG Виробник : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_1773163_G-1627394.pdf RF Inductors - SMD 3650 1008 2.7uH 5% 2K RL