36502C33NJTDG
36502C33NJTDG TE Connectivity / Holsworthy
ENG_DS_1773163_G-1627394.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
RF Inductors - SMD 3650 1008 33nH 5% 2K RL
на замовлення 404 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 36502C33NJTDG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
36502C33NJTDG Виробник : TE Connectivity AMP Connectors Description: FIXED IND 33NH 1A 140 MOHM