3751H-1-102L
3751H-1-102L Bourns Inc.
3750.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: POT 1K OHM 1W HYBRITRON LINEAR
Packaging: Bulk
Resistance (Ohms): 1k
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±10%
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: User Defined
Mounting Type: Servo Mount
Termination Style: Solder Turret
Actuator Length: 0.375" (9.53mm)
Actuator Type: Round
Built in Switch: None
Actuator Diameter: 0.093" (2.36mm)
Resistive Material: Hybritron®
Taper: Linear
Rotation: 3600°
Number of Gangs: 1
Part Status: Active
Number of Turns: 10.0
на замовлення 72 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POT 1K OHM 1W HYBRITRON LINEAR, Packaging: Bulk, Resistance (Ohms): 1k, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±10%, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: User Defined, Mounting Type: Servo Mount, Termination Style: Solder Turret, Actuator Length: 0.375" (9.53mm), Actuator Type: Round, Built in Switch: None, Actuator Diameter: 0.093" (2.36mm), Resistive Material: Hybritron®, Taper: Linear, Rotation: 3600°, Number of Gangs: 1, Part Status: Active, Number of Turns: 10.0.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3751H-1-102L 3751H-1-102L Виробник : Bourns 3750.pdf Precision Potentiometers PRECISION POT 1K 1/2" 12.7MM 10T