3816X375H
3816X375H Tri-Star Industries, Inc.
3816X375H.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: INSERT YELLOW 0.56"DIA X 0.38" H
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.56" Dia x 0.38" H (14.3mm x 9.5mm)
Type: Insert
Part Status: Active
на замовлення 144 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT YELLOW 0.56"DIA X 0.38" H, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.56" Dia x 0.38" H (14.3mm x 9.5mm), Type: Insert, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3816X375H Виробник : RAF Electronic Hardware 3816X375H.pdf 3816X375H
на замовлення 1000 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 204
3816X375H 3816X375H Виробник : RAF Electronic Hardware Tri_Star_H_Series-1901152.pdf Screws & Fasteners (Made In USA) Tri-Star Tapered Brass Heat-Set Threaded Inserts, 3/8"-16 Thread Size, 0.375" Installed Length