3EZ18D5RLG
3EZ18D5RLG ON Semiconductor
3EZ6.2D5-D-34661.pdf
Виробник: ON Semiconductor
Zener Diodes 18V 3W
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 18V 3W AXIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -65°C ~ 200°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 18 V, Impedance (Max) (Zzt): 6 Ohms, Supplier Device Package: Axial, Power - Max: 3 W, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 13.7 V.
Інші пропозиції 3EZ18D5RLG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3EZ18D5RLG Виробник : ON Semiconductor 3ez6.2d5-d.pdf
3EZ18D5RLG 3EZ18D5RLG Виробник : onsemi 3ez6.2d5-d.pdf Description: DIODE ZENER 18V 3W AXIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 18 V
Impedance (Max) (Zzt): 6 Ohms
Supplier Device Package: Axial
Power - Max: 3 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 nA @ 13.7 V