3G3AXRC06750061DE Omron Automation and Safety
Виробник: Omron Automation and Safety
Description: 3G3_X DC REACTOR, 3G3MX2-AB004
Packaging: Box
For Use With/Related Products: 3G3LX, 3G3MX2, 3G3RX Series
Accessory Type: DC Link Reactor
Specifications: 0.7kW, 6.1A, 6.75mH