3PN1210B
3PN1210B Staco Energy Products Company
VT_ProductGuide_bro.pdf
Виробник: Staco Energy Products Company
Description: VAR XFMR 120VAC 12A
Packaging: Box
Output Type: Receptacle
Voltage - Output: 120VAC
Type: Bench
Voltage - Supply: 120VAC
Size: 6.960" L x 4.620" W x 5.500" H (176.78mm x 117.35mm x 139.70mm)
Input Type: Plug, 6' Cord
Constant Current Load - Max: 12A (1.44kVA)
на замовлення 27 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VAR XFMR 120VAC 12A, Packaging: Box, Output Type: Receptacle, Voltage - Output: 120VAC, Type: Bench, Voltage - Supply: 120VAC, Size: 6.960" L x 4.620" W x 5.500" H (176.78mm x 117.35mm x 139.70mm), Input Type: Plug, 6' Cord, Constant Current Load - Max: 12A (1.44kVA).
Інші пропозиції 3PN1210B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3PN1210B Виробник : Staco 3PN1210B-1132595.pdf Industrial Control Transformers Single, 12A, Plug 0-120Vin, 0-120Vout