Продукція > SIEMENS > 3RM11011AA14
3RM11011AA14
3RM11011AA14 Siemens
6166bbde4f724b05352ced9575ce4d273939fd0d.pdf
Виробник: Siemens
Description: SFTY DOL STARTER 0.1-0.5A 110-23
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Starters, Description: Motor starter; 0.12kW; 0.1÷0.5A; for DIN rail mounting; IP20, IP rating: IP20, Type of automation module: motor starter, Electrical connection: screw terminals, Conform to the norm: SIL2, Manufacturer series: SIRIUS 3RM1, Operating temperature: -25...60°C, Body dimensions: 22.5x100x141.6mm, Range of overcurrent release settings: 0.1...0.5A, Control voltage: 110V DC; 110...230V AC, Supply voltage: 48...500V AC, Supply voltage frequency: 50/60Hz, Mounting: for DIN rail mounting, Max motor power: 0.12kW.
Інші пропозиції 3RM11011AA14
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
3RM1101-1AA14 Виробник : SIEMENS SIRIUS_3RM1_series_EN.pdf Category: Starters
Description: Motor starter; 0.12kW; 0.1÷0.5A; for DIN rail mounting; IP20
IP rating: IP20
Type of automation module: motor starter
Electrical connection: screw terminals
Conform to the norm: SIL2
Manufacturer series: SIRIUS 3RM1
Operating temperature: -25...60°C
Body dimensions: 22.5x100x141.6mm
Range of overcurrent release settings: 0.1...0.5A
Control voltage: 110V DC; 110...230V AC
Supply voltage: 48...500V AC
Supply voltage frequency: 50/60Hz
Mounting: for DIN rail mounting
Max motor power: 0.12kW