3V24-P1-EI-W Advanced Energy
en_hv_ultravolt_v_series_data_sheet-1901126.pdf
Виробник: Advanced Energy
Non-Isolated DC/DC Converters V-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, +3000V HVout, 1W, Thru-hole mount, Regulated, Enhanced Interface, Flying Lead
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 3V24-P1-EI-W
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3V24-P1-EI-W 3V24-P1-EI-W Виробник : Advanced Energy / Ultravolt en_hv_ultravolt_v_series_data_sheet-1901126.pdf Non-Isolated DC/DC Converters V-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, +3000V HVout, 1W, Thru-hole mount, Regulated, Enhanced Interface, Flying Lead