3V24-P1-EI
3V24-P1-EI Advanced Energy / Ultravolt
en_hv_ultravolt_v_series_data_sheet-1901126.pdf
Виробник: Advanced Energy / Ultravolt
Non-Isolated DC/DC Converters V-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, +3000V HVout, 1W, Thru-hole mount, Regulated, Enhanced Interface
на замовлення 3 шт:
термін постачання 177-186 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 3V24-P1-EI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
3V24-P1-EI Виробник : Advanced Energy en_hv_ultravolt_v_series_data_sheet-1901126.pdf Non-Isolated DC/DC Converters V-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, +3000V HVout, 1W, Thru-hole mount, Regulated, Enhanced Interface