Продукція > KNOWLES SYFER > 404022500273JQRAF9LM
404022500273JQRAF9LM
404022500273JQRAF9LM Knowles Syfer
Non-magnetic-Datasheet.pdf
Виробник: Knowles Syfer
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4040 size - 2 Sintered Silver with Copper Barrier; 500 - 500V; 0273 - 27nF; J +/-5%; High Q C0G/NP0; 330mm 13' reel; AF9LM - SM Marked Standard Chip
на замовлення 480 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP CER 0.027UF 250V C0G SMD, Tolerance: ±5%, Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 4040 (1010 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.402" L x 0.402" W (10.20mm x 10.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.197" (5.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.027 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
404022500273JQRAF9LM 404022500273JQRAF9LM Виробник : Knowles Syfer Non-Magnetic Description: CAP CER 0.027UF 250V C0G SMD
Tolerance: ±5%
Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 4040 (1010 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.402" L x 0.402" W (10.20mm x 10.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.027 µF
на замовлення 430 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
404022500273JQRAF9LM Виробник : Syfer Technology Non-Magnetic 404022500273JQRAF9LM
на замовлення 500 шт:
Мінімальне замовлення: 500
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Part Status: Active
Capacitance: 0.027 µF