Продукція > KNOWLES SYFER > 404022K00272GQRAF9LM
404022K00272GQRAF9LM
404022K00272GQRAF9LM Knowles Syfer
X7R.pdf
Виробник: Knowles Syfer
Description: 4040 SIZE - 2 SINTERED SILVER WI
Packaging: Tape & Reel (TR)
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4040 size - 2K0 - 2.0kV;0272 - 2.7nF;G +/-2% ;High Q C0G/NP0;330mm.
Кількість Ціна
404022K00272GQRAF9LM 404022K00272GQRAF9LM Виробник : Knowles Syfer Knowles_Corporation_07112024_Non_magnetic_Datashee-3473394.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4040 size - 2K0 - 2.0kV;0272 - 2.7nF;G +/-2% ;High Q C0G/NP0;330mm