Продукція > KNOWLES SYFER > 404022K50222GQRAF9LM
404022K50222GQRAF9LM
404022K50222GQRAF9LM Knowles Syfer
Non-Magnetic
Виробник: Knowles Syfer
Description: 4040 SIZE - 2 SINTERED SILVER WI
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4040 size - 2 Sintered Silver with Copper Barrier;2K5 - 2.5kV;0222 - 2.2nF;G +/-2% ;High Q C0G/NP0;330mm 13' reel; AF9LM - SM Marked Standard Chip.
Кількість Ціна
404022K50222GQRAF9LM Виробник : Knowles Syfer Knowles_Corporation_07112024_Non_magnetic_Datashee-3473394.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4040 size - 2 Sintered Silver with Copper Barrier;2K5 - 2.5kV;0222 - 2.2nF;G +/-2% ;High Q C0G/NP0;330mm 13' reel; AF9LM - SM Marked Standard Chip