Продукція > KNOWLES SYFER > 404023K00102JQRAF9LM
404023K00102JQRAF9LM
404023K00102JQRAF9LM Knowles Syfer
Non-Magnetic
Виробник: Knowles Syfer
Description: CAP CER 1000PF 3KV C0G 4040
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: 4040 (1010 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.402" L x 0.402" W (10.20mm x 10.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 1000 pF
на замовлення 313 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 3KV C0G 4040, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: 4040 (1010 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.402" L x 0.402" W (10.20mm x 10.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.197" (5.00mm), Capacitance: 1000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
404023K00102JQRAF9LM 404023K00102JQRAF9LM Виробник : Knowles Syfer Knowles_Non_magnetic_Datasheet_R2.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4040 size - 2 Sintered Silver with Copper Barrier; 3K0 - 3.0kV; 0102 - 1000pF; J +/-5%; High Q C0G/NP0; 330mm 13' reel; AF9LM - SM Marked Standard Chip
на замовлення 121 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
404023K00102JQRAF9LM Виробник : Syfer Technology Non-Magnetic 404023K00102JQRAF9LM
на замовлення 500 шт:
Мінімальне замовлення: 500
404023K00102JQRAF9LM 404023K00102JQRAF9LM Виробник : Knowles Syfer Non-Magnetic Description: CAP CER 1000PF 3KV C0G 4040
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Capacitance: 1000 pF