Продукція > KNOWLES SYFER > 404025000153JQRAF9LM
404025000153JQRAF9LM
404025000153JQRAF9LM Knowles Syfer
Non-Magnetic
Виробник: Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.015UF 500V C0G SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 4040 (1010 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.402" L x 0.402" W (10.20mm x 10.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 0.015 µF
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 0.015UF 500V C0G SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 4040 (1010 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.402" L x 0.402" W (10.20mm x 10.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.197" (5.00mm), Capacitance: 0.015 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
404025000153JQRAF9LM 404025000153JQRAF9LM Виробник : Knowles Syfer Non-Magnetic Description: CAP CER 0.015UF 500V C0G SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 500V
Capacitance: 0.015 µF
Кількість Ціна
404025000153JQRAF9LM Виробник : Knowles Syfer Non_magnetic_Datasheet-3133364.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4040 size - 2 Sintered Silver with Copper Barrier; 500 - 500V; 0153 - 15nF; J +/-5%; High Q C0G/NP0; 330mm 13' reel; AF9LM - SM Marked Standard Chip