Продукція > KNOWLES CORPORATION > 404025K00391JQRAF9LM
404025K00391JQRAF9LM Knowles Corporation
Виробник: Knowles Corporation
404025K00391JQRAF9LM
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4040 size - 2 Sintered Silver with Copper Barrier; 5K0 - 5.0kV; 0391 - 390pF; J +/-5%; High Q C0G/NP0; 330mm 13' reel; AF9LM - SM Marked Standard Chip.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
404025K00391JQRAF9LM Виробник : Knowles Corporation 404025K00391JQRAF9LM
Кількість Ціна
404025K00391JQRAF9LM 404025K00391JQRAF9LM Виробник : Knowles Syfer Knowles_Non_magnetic_Datasheet_R2.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4040 size - 2 Sintered Silver with Copper Barrier; 5K0 - 5.0kV; 0391 - 390pF; J +/-5%; High Q C0G/NP0; 330mm 13' reel; AF9LM - SM Marked Standard Chip