Продукція > KNOWLES SYFER > 404025K00561GQRAF9LM
404025K00561GQRAF9LM
404025K00561GQRAF9LM Knowles Syfer
X7R.pdf
Виробник: Knowles Syfer
Description: 4040 SIZE - 2 SINTERED SILVER WI
Tolerance: ±2%
Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 5000V (5kV)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.402" L x 0.402" W (10.20mm x 10.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 560 pF
на замовлення 485 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 4040 SIZE - 2 SINTERED SILVER WI, Tolerance: ±2%, Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 5000V (5kV), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.402" L x 0.402" W (10.20mm x 10.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.197" (5.00mm), Capacitance: 560 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
404025K00561GQRAF9LM Виробник : Knowles Corporation X7R.pdf 404025K00561GQRAF9LM
на замовлення 500 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 5000V (5kV)
Capacitance: 560 pF