Продукція > KNOWLES SYFER > 404026300123GQRAF9LM
404026300123GQRAF9LM
404026300123GQRAF9LM Knowles Syfer
X7R.pdf
Виробник: Knowles Syfer
Description: 4040 SIZE - 2 SINTERED SILVER WI
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4040 size - 2 Sintered Silver with Copper Barrier;630 - 630V;0123 - 12nF;G +/-2% ;High Q C0G/NP0;330mm 13' reel; AF9LM - SM Marked Standard Chip.
Кількість Ціна
404026300123GQRAF9LM 404026300123GQRAF9LM Виробник : Knowles Syfer Knowles_Non_magnetic_Datasheet_R2.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4040 size - 2 Sintered Silver with Copper Barrier;630 - 630V;0123 - 12nF;G +/-2% ;High Q C0G/NP0;330mm 13' reel; AF9LM - SM Marked Standard Chip