Продукція > SYFER TECHNOLOGY > 404027K00360GQRAF9LM
404027K00360GQRAF9LM Syfer Technology
Виробник: Syfer Technology
404027K00360GQRAF9LM
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4040 size - 2 Sintered Silver with Copper Barrier; 7K0 - 7kV/7.2kV; 0360 - 36pF; G +/-2%; High Q C0G/NP0; 330mm 13' reel; AF9LM - SM Marked Standard Chip.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
404027K00360GQRAF9LM Виробник : Syfer Technology 404027K00360GQRAF9LM
Кількість Ціна
404027K00360GQRAF9LM Виробник : Knowles Syfer Non_magnetic_Datasheet-3133364.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4040 size - 2 Sintered Silver with Copper Barrier; 7K0 - 7kV/7.2kV; 0360 - 36pF; G +/-2%; High Q C0G/NP0; 330mm 13' reel; AF9LM - SM Marked Standard Chip