Продукція > KNOWLES SYFER > 404027K00620GQRAF9LM
404027K00620GQRAF9LM
404027K00620GQRAF9LM Knowles Syfer
Non-Magnetic
Виробник: Knowles Syfer
Description: CAP CER 62PF 7KV C0G 4040
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic
Voltage - Rated: 7000V (7kV)
Package / Case: 4040 (1010 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.402" L x 0.402" W (10.20mm x 10.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 62 pF
на замовлення 405 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 62PF 7KV C0G 4040, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic, Voltage - Rated: 7000V (7kV), Package / Case: 4040 (1010 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.402" L x 0.402" W (10.20mm x 10.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.197" (5.00mm), Capacitance: 62 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
404027K00620GQRAF9LM Виробник : Syfer Technology Non-Magnetic 404027K00620GQRAF9LM
Мінімальне замовлення: 500
404027K00620GQRAF9LM 404027K00620GQRAF9LM Виробник : Knowles Syfer Non-Magnetic Description: CAP CER 62PF 7KV C0G 4040
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Voltage - Rated: 7000V (7kV)
Capacitance: 62 pF
товару немає в наявності
404027K00620GQRAF9LM Виробник : Knowles Syfer Non_magnetic_Datasheet-3133364.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4040 size - 2 Sintered Silver with Copper Barrier; 7K0 - 7kV/7.2kV; 0620 - 62pF; G +/-2%; High Q C0G/NP0; 330mm 13' reel; AF9LM - SM Marked Standard Chip