Продукція > KNOWLES SYFER > 404027K02P00BQRAF9LM
404027K02P00BQRAF9LM
404027K02P00BQRAF9LM Knowles Syfer
Non-Magnetic
Виробник: Knowles Syfer
Description: CAP CER 2PF 7KV C0G 4040
Tolerance: ±0.1pF
Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 7000V (7kV)
Package / Case: 4040 (1010 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.402" L x 0.402" W (10.20mm x 10.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 2 pF
на замовлення 367 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2PF 7KV C0G 4040, Tolerance: ±0.1pF, Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 7000V (7kV), Package / Case: 4040 (1010 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.402" L x 0.402" W (10.20mm x 10.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.197" (5.00mm), Capacitance: 2 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
404027K02P00BQRAF9LM Виробник : Knowles Corporation Non-Magnetic 404027K02P00BQRAF9LM
на замовлення 500 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
404027K02P00BQRAF9LM 404027K02P00BQRAF9LM Виробник : Knowles Syfer Non-Magnetic Description: CAP CER 2PF 7KV C0G 4040
Tolerance: ±0.1pF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 7000V (7kV)
Capacitance: 2 pF
товару немає в наявності
404027K02P00BQRAF9LM Виробник : Knowles Syfer Non_magnetic_Datasheet-3133364.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4040 size - 2 Sintered Silver with Copper Barrier; 7K0 - 7kV/7.2kV; 2P00 - 2.0pF; B +/-0.1pF; High Q C0G/NP0; 330mm 13' reel; AF9LM - SM Marked Standard Chip