Продукція > KNOWLES SYFER > 404027K05P60BQRAF9LM
404027K05P60BQRAF9LM
404027K05P60BQRAF9LM Knowles Syfer
Non-Magnetic
Виробник: Knowles Syfer
Description: 4040 SIZE - 2 SINTERED SILVER WI
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4040 size - 2 Sintered Silver with Copper Barrier; 7K0 - 7kV/7.2kV; 5P60 - 5.6pF; B +/-0.1pF; High Q C0G/NP0; 330mm 13' reel; AF9LM - SM Marked Standard Chip.
Кількість Ціна
404027K05P60BQRAF9LM Виробник : Knowles Corporation Non-Magnetic 404027K05P60BQRAF9LM
404027K05P60BQRAF9LM Виробник : Knowles Syfer Non_magnetic_Datasheet-3133364.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4040 size - 2 Sintered Silver with Copper Barrier; 7K0 - 7kV/7.2kV; 5P60 - 5.6pF; B +/-0.1pF; High Q C0G/NP0; 330mm 13' reel; AF9LM - SM Marked Standard Chip