40A12-P4-C
40A12-P4-C Advanced Energy / Ultravolt
en_hv_30a_40a_series_data_sheet.pdf
Виробник: Advanced Energy / Ultravolt
Non-Isolated DC/DC Converters A-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +12V Input, +40kV DC HVout, 4W, Thru-hole mount, Regulated, Standard Interface, Aluminum Case
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 40A12-P4-C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
40A12-P4-C 40A12-P4-C Виробник : Advanced Energy 30A-40A-1139348.pdf Non-Isolated DC/DC Converters DC to Regulated High-Voltage DC Converter, PCB or Chassis-Mount Module, Unipolar, Single Output