40A12-P4-E
40A12-P4-E Advanced Energy / Ultravolt
en_hv_30a_40a_series_data_sheet.pdf
Виробник: Advanced Energy / Ultravolt
Non-Isolated DC/DC Converters A-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +12V Input, +40kV DC HVout, 4W, Thru-hole mount, Regulated, Standard Interface, Eared mounting flange
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: A-SERIES DC TO HVDC CONVERTER, S, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Size / Dimension: 7.96" L x 1.60" W x 1.41" H (202.2mm x 40.6mm x 35.7mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: High Voltage - Non-Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 16V, Approval Agency: CE, cURus, Current - Output (Max): 100mA, Voltage - Input (Min): 11V, Voltage - Output 1: 40000V, Control Features: Enable, Active High, Part Status: Active, Power (Watts): 4 W, Number of Outputs: 1, Standard Number: 60950-1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Size / Dimension: 7.96" L x 1.60" W x 1.41" H (202.2mm x 40.6mm x 35.7mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: High Voltage - Non-Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 16V
Approval Agency: CE, cURus
Current - Output (Max): 100mA
Voltage - Input (Min): 11V
Voltage - Output 1: 40000V
Control Features: Enable, Active High
Part Status: Active
Power (Watts): 4 W
Number of Outputs: 1
Standard Number: 60950-1
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
40A12-P4-E Виробник : Advanced Energy 30A-40A-1139348.pdf Non-Isolated DC/DC Converters DC to Regulated High-Voltage DC Converter, PCB or Chassis-Mount Module, Unipolar, Single Output