40A24-N30
40A24-N30 Advanced Energy / Ultravolt
30A_40A-1139348.pdf
Виробник: Advanced Energy / Ultravolt
Non-Isolated DC/DC Converters A-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, -40kV DC HVout, 30W, Thru-hole mount, Regulated, Standard Interface
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 40A24-N30
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
40A24-N30 40A24-N30 Виробник : Advanced Energy 30A-40A-1139348.pdf Non-Isolated DC/DC Converters A-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, -40kV DC HVout, 30W, Thru-hole mount, Regulated, Standard Interface