Продукція > 40C > 40CPQ050PBF
40CPQ050PBF
Виробник:
на замовлення 460 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис 40CPQ050PBF
Shottky Dual, Vrr=50V, If=2*20A, Vf=0.77V@20A, TO-247AC, -55...+150 Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт.
Інші пропозиції 40CPQ050PBF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
40CPQ050PBF 40CPQ050-60.pdf Shottky Dual, Vrr=50V, If=2*20A, Vf=0.77V@20A, TO-247AC, -55...+150 Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт