Продукція > IR > 40CTQ045S
40CTQ045S IR
40CTQ045(S)(-1)%20N0614%20REV.A.pdf
Виробник: IR
07+ TO-263
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис 40CTQ045S IR
Description: DIODE ARRAY SCHOTT 45V 20A D2PAK, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 20A, Supplier Device Package: D2PAK, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 45 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 530 mV @ 20 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 mA @ 45 V.
Інші пропозиції 40CTQ045S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
40CTQ045S Виробник : SMC Diode Solutions 40CTQ045(S)(-1)%20N0614%20REV.A.pdf DIODE ARRAY SCHOTT 45V 20A D2PAK Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт
товару немає в наявності
40CTQ045S 40CTQ045S Виробник : SMC Diode Solutions 40CTQ045(S)(-1)%20N0614%20REV.A.pdf Description: DIODE ARRAY SCHOTT 45V 20A D2PAK
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 20A
Supplier Device Package: D2PAK
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 530 mV @ 20 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 mA @ 45 V
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Supplier Device Package: D2PAK