415-0028-MM250
415-0028-MM250 Johnson / Cinch Connectivity Solutions
br-ccs-john-rf-cable-assembly-guide.pdf
Виробник: Johnson / Cinch Connectivity Solutions
RF Cable Assemblies Straight SMA Plug to Straight BNC Plug
на замовлення 125 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL BNC TO SMA 9.8", Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Copper, Length: 9.843" (250.00mm), Style: BNC to SMA, Cable Type: RG-316, 1st Connector: BNC Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 4 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
415-0028-MM250 415-0028-MM250 Виробник : Cinch Connectivity Solutions Johnson br-ccs-john-rf-cable-assembly-guide.pdf Description: COAX CBL BNC TO SMA 9.8"
Packaging: Bulk
Features: Shielded
Color: Copper
Length: 9.843" (250.00mm)
Style: BNC to SMA
Cable Type: RG-316
1st Connector: BNC Plug
2nd Connector: SMA Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 4 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms