415-0031-MM500
415-0031-MM500 Cinch Connectivity Solutions Johnson
br-ccs-john-rf-cable-assembly-guide.pdf
Виробник: Cinch Connectivity Solutions Johnson
Description: COAX CBL SMA TO SMA 19.6"
Packaging: Bulk
Features: Shielded
Color: Gray
Length: 19.69" (500.00mm)
Style: SMA to SMA
Cable Type: RG-316
1st Connector: SMA Jack
2nd Connector: SMA Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 12.4 GHz
1st Connector Mounting Type: Panel Mount
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
на замовлення 197 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: JOHNSON - CINCH CONNECTIVITY - 415-0031-MM500 - Konf. Kabel m. HF-/Koaxialsteckverbinder, 19.7 ", 500 mm, RG316, SMA-Stecker, gerade, tariffCode: 85442000, rohsCompliant: Y-EX, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kabellänge - Metrisch: 500mm, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Mantelfarbe: Grau, Kabellänge - Imperial: 19.7", euEccn: NLR, Impedanz: 50ohm, Produktpalette: -, productTraceability: No, Steckverbinder A: SMA-Stecker, gerade, Koaxialkabel: RG316, Steckverbinder B: SMA-Buchse mit Schottverschraubung, SVHC: No SVHC (12-Jan-2017).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
415-0031-MM500 415-0031-MM500 Виробник : JOHNSON - CINCH CONNECTIVITY 2341962.pdf Description: JOHNSON - CINCH CONNECTIVITY - 415-0031-MM500 - Konf. Kabel m. HF-/Koaxialsteckverbinder, 19.7 ", 500 mm, RG316, SMA-Stecker, gerade
tariffCode: 85442000
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kabellänge - Metrisch: 500mm
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Mantelfarbe: Grau
Kabellänge - Imperial: 19.7"
euEccn: NLR
Impedanz: 50ohm