415-0034-MM150
415-0034-MM150 Cinch Connectivity Solutions Johnson
br-ccs-john-rf-cable-assembly-guide.pdf
Виробник: Cinch Connectivity Solutions Johnson
Description: CBL ASSY SMA RG316 DS 5.906"
Color: Gray
Length: 5.906" (150.00mm)
Style: SMA to SMA
Cable Type: RG-316 DS
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMA Plug, Right Angle
Part Status: Active
Frequency - Max: 12.4 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 27 шт:
Написати відгук
Description: CBL ASSY SMA RG316 DS 5.906", Features: Shielded, Packaging: Bulk, Color: Gray, Length: 5.906" (150.00mm), Style: SMA to SMA, Cable Type: RG-316 DS, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Right Angle, Part Status: Active, Frequency - Max: 12.4 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.