4232-103H API Delevan Inc.
page20_4232.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 10UH 220MA 4.3 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 10uH 3% 4.3ohm Temp Stable SMT.
Інші пропозиції 4232-103H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
4232-103H 4232-103H Виробник : API Delevan 4232-8124.pdf RF Inductors - SMD 10uH 3% 4.3ohm Temp Stable SMT