425F22A016M3676
425F22A016M3676 CTS-Frequency Controls
008-0332-0_B.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: CRYSTAL 16.3676MHZ 10PF SMD
на замовлення 3730 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
425F22A016M3676 425F22A016M3676 Виробник : CTS-Frequency Controls 008-0332-0_B.pdf Description: CRYSTAL 16.3676MHZ 10PF SMD
425F22A016M3676 425F22A016M3676 Виробник : CTS Electronic Components 008-0332-0_B-786332.pdf Crystals 16.3676MHz 10pF 20ppm -20C +70C