425F22A024M0000
425F22A024M0000 CTS-Frequency Controls
008-0332-0_B.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD
на замовлення 2047 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
425F22A024M0000 425F22A024M0000 Виробник : CTS Electronic Components 008-0332-0_B-786332.pdf Crystals 24MHz 10pF 20ppm -20C +70C
425F22A024M0000 425F22A024M0000 Виробник : CTS-Frequency Controls 008-0332-0_B.pdf Description: CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD