425F22A027M0000
425F22A027M0000 CTS Electronic Components
008-0332-0_B.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Crystals 27MHz 10pF 20ppm -20C +70C
на замовлення 2722 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 27.0000MHZ 10PF SMD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
425F22A027M0000 425F22A027M0000 Виробник : CTS-Frequency Controls 008-0332-0_B.pdf Description: CRYSTAL 27.0000MHZ 10PF SMD