425F35B025M0000
425F35B025M0000 CTS-Frequency Controls
crystals-425-datasheet.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: CRYSTAL 25.0000MHZ 13PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 13pF
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Supplier Device Package: 4-SMD (2.5x2)
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms
Frequency: 25 MHz
на замовлення 2053 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 25.0000MHZ 13PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 13pF, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Supplier Device Package: 4-SMD (2.5x2), Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms, Frequency: 25 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
425F35B025M0000 425F35B025M0000 Виробник : CTS-Frequency Controls crystals-425-datasheet.pdf Description: CRYSTAL 25.0000MHZ 13PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 13pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 25 MHz
товару немає в наявності
425F35B025M0000 425F35B025M0000 Виробник : CTS Electronic Components 008-0332-0_B-786332.pdf Crystals 25MHz 30ppm 13pF -40C +85C