425F35B040M0000
425F35B040M0000 CTS-Frequency Controls
008-0332-0_B.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: CRYSTAL 40.0000MHZ 13PF SMD
на замовлення 87 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
425F35B040M0000 425F35B040M0000 Виробник : CTS-Frequency Controls 008-0332-0_B.pdf Description: CRYSTAL 40.0000MHZ 13PF SMD
товару немає в наявності
товару немає в наявності
425F35B040M0000 425F35B040M0000 Виробник : CTS Electronic Components 008-0332-0_B-786332.pdf Crystals 40MHz 30ppm 13pF