440X135HSS
440X135HSS Tri-Star Industries, Inc.
440X135HSS.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: MADE IN USA) TRI-STAR TAPERED HE
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.17" Dia x 0.14" H (4.4mm x 3.4mm)
Type: Insert
Part Status: Active
на замовлення 290 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MADE IN USA) TRI-STAR TAPERED HE, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.17" Dia x 0.14" H (4.4mm x 3.4mm), Type: Insert, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
440X135HSS Виробник : RAF Electronic Hardware 440X135HSS.pdf 440X135HSS
на замовлення 200 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
440X135HSS 440X135HSS Виробник : RAF Electronic Hardware 440X135HSS.pdf Screws & Fasteners Made In USA) Tri-Star Tapered Heat-Set Threaded Inserts, Stainless Steel, 4-40 Thread Size, 0.135" Installed Length