44A0111-22-1 TE Connectivity Ltd. (Tyco Electronics)
Виробник: TE Connectivity Ltd. (Tyco Electronics)
Коричневий 1.19мм 22 AWG 600В -65..+150°C Група товару: Провід монтажний Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук