44A0111-24-5
44A0111-24-5 TE CONNECTIVITY - RAYCHEM
Виробник: TE CONNECTIVITY - RAYCHEM
Description: TE CONNECTIVITY - RAYCHEM - 44A0111-24-5 - Aderleitung, PVF2, Grün, 24 AWG, 19 x 36AWG, 328 ft
tariffCode: 85444995
Länge auf Rolle (metrisch): 100m
Leitermaterial: Verzinntes Kupfer
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Drahtdurchmesser: 24AWG
isCanonical: Y
Mantelmaterial: PVF2
usEccn: EAR99
Länge auf Rolle (imperial): 328ft
Mantelfarbe: Grün
Leiterquerschnitt CSA: 0.25mm²
euEccn: NLR
Max. Anzahl d. Einzeldrähte x Einzeldrahtgröße: 19 x 36AWG
Außendurchmesser: 1.02mm
Produktpalette: Spec 44 Series
productTraceability: No
Nennspannung: 600V
Zulassungsspezifikation: -
Betriebstemperatur, max.: 150°C
SVHC: To Be Advised
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - RAYCHEM - 44A0111-24-5 - Aderleitung, PVF2, Grün, 24 AWG, 19 x 36AWG, 328 ft, tariffCode: 85444995, Länge auf Rolle (metrisch): 100m, Leitermaterial: Verzinntes Kupfer, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Drahtdurchmesser: 24AWG, isCanonical: Y, Mantelmaterial: PVF2, usEccn: EAR99, Länge auf Rolle (imperial): 328ft, Mantelfarbe: Grün, Leiterquerschnitt CSA: 0.25mm², euEccn: NLR, Max. Anzahl d. Einzeldrähte x Einzeldrahtgröße: 19 x 36AWG, Außendurchmesser: 1.02mm, Produktpalette: Spec 44 Series, productTraceability: No, Nennspannung: 600V, Zulassungsspezifikation: -, Betriebstemperatur, max.: 150°C, SVHC: To Be Advised.
Інші пропозиції 44A0111-24-5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
44A0111-24-5 Виробник : Raychem/Littelfuse 44A0111_TE.pdf Кабель, Переріз, мм кв. = 24 AWG, Uживл, В = 600, Колір = зелений, Тип ізоляції = PVF,... Група товару: Проводи і кабелі Корпус: 24 AWG Од. вим: м
кількість в упаковці: 50 шт
товару немає в наявності
44A0111-24-5 Виробник : TE Connectivity Ltd. (Tyco Electronics) Зелений 1.02мм 24 AWG 600В -65..+150°C Група товару: Провід монтажний Од. вим: шт