44A0111-24-6-MX
44A0111-24-6-MX TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=44A0111&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HOOK-UP DL WALL STRND 24AWG BLU
Packaging: Bulk
Voltage: 600V
Wire Gauge: 24 AWG
Jacket (Insulation) Material: Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Conductor Strand: 19/36
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Cable Type: Hook-Up, Dual Wall
Jacket (Insulation) Diameter: 0.040" (1.02mm)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0031" (0.080mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Blue
Part Status: Active
Qualification: MIL-W-81044 and MIL-C-27500
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOOK-UP DL WALL STRND 24AWG BLU, Packaging: Bulk, Voltage: 600V, Wire Gauge: 24 AWG, Jacket (Insulation) Material: Polyvinylidene Fluoride (PVDF), Conductor Strand: 19/36, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Cable Type: Hook-Up, Dual Wall, Jacket (Insulation) Diameter: 0.040" (1.02mm), Jacket (Insulation) Thickness: 0.0031" (0.080mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Blue, Part Status: Active, Qualification: MIL-W-81044 and MIL-C-27500.