44A0111-26-9
Код товару: 165049
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Кабель, провід, шлейф, мережеві шнури > Кабель
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
44A0111-26-9 44A0111-26-9 Виробник : TE CONNECTIVITY - RAYCHEM DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=44A0111&DocType=Customer%20Drawing&DocLang=English&PartCntxt=2857593009&DocFormat=pdf Description: TE CONNECTIVITY - RAYCHEM - 44A0111-26-9 - Aderleitung, Litze, Schaltlitze, Spec44, doppelwandig, PVDF, Weiß, 26 AWG, 19 x 0.1mm, 328 ft
tariffCode: 85444995
Länge auf Rolle (metrisch): 100m
Leitermaterial: Verzinntes Kupfer
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Drahtdurchmesser: 26AWG
isCanonical: Y
Mantelmaterial: PVDF
usEccn: EAR99
Länge auf Rolle (imperial): 328ft
Mantelfarbe: Weiß
Leiterquerschnitt CSA: 0.16mm²
euEccn: NLR
Max. Anzahl d. Einzeldrähte x Einzeldrahtgröße: 19 x 0.1mm
Außendurchmesser: 0.86mm
Produktpalette: Spec 44 Series
productTraceability: No
Nennspannung: 600V
Zulassungsspezifikation: MIL-W-81044, MIL-C-27500
Betriebstemperatur, max.: 150°C
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 144 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
44A0111-26-9 Виробник : TE Connectivity Ltd. (Tyco Electronics) DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=44A0111&DocType=Customer%20Drawing&DocLang=English&PartCntxt=2857593009&DocFormat=pdf Білий 0.86мм 26 AWG 600В -65..+150°C Група товару: Провід монтажний Од. вим: шт