Продукція > EAO > 46-2231.11G0.000
46-2231.11G0.000
46-2231.11G0.000 EAO
datasheet?objectID=46-2231.11G0.000&lang=en
Виробник: EAO
Description: EAO - 46-2231.11G0.000 - Schalterbetätiger, tastend, flach, gelb, Beleuchtete Drucktasten der Baureihe 46 von EAO, 22.3mm
tariffCode: 85365080
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
IP- / NEMA-Schutzart: IP65
Zur Verwendung mit: Beleuchtete Drucktasten der Baureihe 46 von EAO, 22.3mm
usEccn: EAR99
Produktpalette: 46 Series
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EAO - 46-2231.11G0.000 - Schalterbetätiger, tastend, flach, gelb, Beleuchtete Drucktasten der Baureihe 46 von EAO, 22.3mm, tariffCode: 85365080, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, IP- / NEMA-Schutzart: IP65, Zur Verwendung mit: Beleuchtete Drucktasten der Baureihe 46 von EAO, 22.3mm, usEccn: EAR99, Produktpalette: 46 Series, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
46-2231.11G0.000 46-2231.11G0.000 Виробник : EAO datasheet?objectID=46-2231.11G0.000&lang=en Switch Actuators Actuator, oe 22.3 mm, oe 29 mm, flush, illuminative, Yellow, Plastic, transparent, round, Black, Plastic, Momentary, IP65, IK03
на замовлення 27 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
46-2231.11G0.000 Виробник : EAO datasheet?objectID=46-2231.11G0.000&lang=en Description: ACTUATOR, 22.3 MM, 29 MM, FLUS
Packaging: Bag
Requires: Contact Block(s), Illumination Source
Type: Momentary
Illumination: Illuminated - Yellow
Actuator Type: Pushbutton, Round
(Select First, Then Apply Filters) Compatible Series: EAO, 46
Panel Cutout Dimensions: 22.3mm (Round)