Продукція > LAIRD > 4633PA51H03937
4633PA51H03937
4633PA51H03937 LAIRD
datasheet-for-4633pa51h03937
Виробник: LAIRD
Description: LAIRD - 4633PA51H03937 - Dichtung, EMI-Abschirmdichtung, glockenförmig, Schaumstoff mit Gewebeüberzug, 1mx7.6mmx2.5mm, 110dB
tariffCode: 59119099
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Breite: 7.6mm
rohsCompliant: YES
Dämpfung: 110dB
Länge: 1m
euEccn: NLR
hazardous: false
Schirmung: EMI-Abschirmung
rohsPhthalatesCompliant: YES
Tiefe: 2.5mm
Grundbestandteil: Schaumstoff mit Gewebeüberzug
usEccn: EAR99
Produktpalette: 51H
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 119 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LAIRD - 4633PA51H03937 - Dichtung, EMI-Abschirmdichtung, glockenförmig, Schaumstoff mit Gewebeüberzug, 1mx7.6mmx2.5mm, 110dB, tariffCode: 59119099, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Breite: 7.6mm, rohsCompliant: YES, Dämpfung: 110dB, Länge: 1m, euEccn: NLR, hazardous: false, Schirmung: EMI-Abschirmung, rohsPhthalatesCompliant: YES, Tiefe: 2.5mm, Grundbestandteil: Schaumstoff mit Gewebeüberzug, usEccn: EAR99, Produktpalette: 51H, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Інші пропозиції 4633PA51H03937
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Material: Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU)
Length: 39.370" (1.00m)
Shape: Bell
Type: Fabric Over Foam
Width: 0.300" (7.62mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Height: 0.100" (2.54mm)
Attachment Method: Adhesive
товару немає в наявності
4633PA51H03937 Виробник : Laird Performance Materials EMI_CAT_Essentials_1213-1903895.pdf EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding GK,NiCu,PTAFG,PU,V0,Bell 2.5x7.6x1000mm