Продукція > SMD резистори > 0402 > 470 kOhm 1% 1/16W 50V 0402 (RC0402FR-07470KL – Yageo)
470 kOhm 1% 1/16W 50V 0402 (RC0402FR-07470KL – Yageo)
Код товару: 219477
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
SMD резистори > 0402
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
BSS139H6327XTSA1
Код товару: 185807
Infineon-BSS139-DS-v01_08-en.pdf
BSS139H6327XTSA1
Транзистори > Польові N-канальні
Корпус: SOT-23
Uds,V: 250 V
Idd,A: 0,1 A
Rds(on), Ohm: 30 Ohm