Продукція > SMD резистори > 1206 > 475 kOhm 1% 0,25W 200V 1206 (RC1206FR-475KR-Hitano) (резистор SMD)
475 kOhm 1% 0,25W 200V 1206 (RC1206FR-475KR-Hitano) (резистор SMD)
rc_series_20150401_1.pdf
Код товару: 119467
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Номінал: 475 kOhm
Точність: ±1% F
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V
Типорозмір: 1206
300 шт - РАДІОМАГ-Харків
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
4,7 kOhm 5% 0,25W 200V 1206 (RC1206JR-4K7R – Hitano)
1 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
SMD резистори > 1206
Номінал: 4,7 kOhm
Точність: ±5% J
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V
товару немає в наявності
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
330pF 3kV Y5P K(+/-10%) D<=6,5mm (KB3F331K-L516BD6.5-Hitano)
HI_Voltage_070726.pdf
Керамічні конденсатори вивідні > Високовольтні керамічні конденсатори
Ємність: 330 pF
Номін.напруга: 3k V
ТКЕ: Y5P
Точність: ±10% K
Габарити: D<=6,5 mm