477LMB250M2BH
477LMB250M2BH Cornell Dubilier
lmb.pdf
Виробник: Cornell Dubilier
Cap Aluminum Lytic 470uF 250V 20% (22 X 50mm) Snap-In 10mm 0.529106 Ohm 1660mA 3000h 105°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 529.106mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm), Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 250 V, Ripple Current @ Low Frequency: 1.66 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.4402 A @ 10 kHz.
Інші пропозиції 477LMB250M2BH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
477LMB250M2BH 477LMB250M2BH Виробник : Cornell Dubilier Knowles LMB.pdf Description: CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 529.106mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm)
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 250 V
Ripple Current @ Low Frequency: 1.66 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.4402 A @ 10 kHz
товару немає в наявності
477LMB250M2BH 477LMB250M2BH Виробник : CDE / Illinois Capacitor LMB.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 470uF 250V 20% tol. ELECTROLYTIC