477SML016M
477SML016M Cornell Dubilier
sml20series.pdf
Виробник: Cornell Dubilier
Cap Aluminum Lytic 470uF 16V 20% (8 X 10.5mm) SMD 0.56 Ohm 0.35A 2000h 85°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 560mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm), Height - Seated (Max): 0.417" (10.60mm), Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 16 V, Ripple Current @ Low Frequency: 350 mA @ 120 Hz.
Інші пропозиції 477SML016M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
477SML016M 477SML016M Виробник : Cornell Dubilier / Illinois Capacitor SML.pdf Description: CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 560mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Height - Seated (Max): 0.417" (10.60mm)
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 16 V
Ripple Current @ Low Frequency: 350 mA @ 120 Hz
товару немає в наявності
477SML016M 477SML016M Виробник : CDE / Illinois Capacitor SML_series-552997.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 470uF 16 Volts 20% LYTICS/IC
477SML016M 477SML016M Виробник : Knowles / Illinois Capacitor SML.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 470uF 16V 20% LYTICS/IC