Продукція > Конденсатори > Електролітичні конденсатори вивідні > 47uF 450V EXR 16x36mm (low imp.) (EXR470M2WB-Hitano) (електролітичний конденсатор низькоімпедансний)
EXR_080421.pdf
Код товару: 38813
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Ємність: 47 µF
Номін.напруга: 450 V
Серія: EXR
Тип: низькоімпедансні
Темп.діап.: -25...+105°C
Габарити: 16х36mm
Строк життя: 5000 годин
у наявності 269 шт:
253 шт - склад
16 шт - РАДІОМАГ-Київ
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
47uF 50V EXR 6,3x11mm (low imp.) (EXR470M50B-Hitano) (електролітичний конденсатор низькоімпедансний)
4 Додати до обраних Обраний товар
EXR_080421.pdf
Виробник: Hitano
Конденсатори > Електролітичні конденсатори вивідні
Ємність: 47 µF
Номін.напруга: 50 V
Серія: EXR
Тип: низькоімпедансні
Темп.діап.: -40...+105°C
Габарити: 6х11mm
товару немає в наявності
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
10uF 450V EXR 13x26mm (low imp.) (EXR100M2WB-Hitano) (електролітичний конденсатор низькоімпедансний)
1 Додати до обраних Обраний товар
Ємність: 10 µF
Номін.напруга: 450 V
Темп.діап.: -25...+105°C
Габарити: 13х26mm
у наявності: 474 шт
385 шт - склад
58 шт - РАДІОМАГ-Київ
26 шт - РАДІОМАГ-Львів
5 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 2
22uF 400V EXR 13x26mm (low imp.) (EXR220M2GB-Hitano) (електролітичний конденсатор низькоімпедансний)
Ємність: 22 µF
Номін.напруга: 400 V
Темп.діап.: -25...+105°C
Габарити: 13х26mm
у наявності: 278 шт
198 шт - склад
44 шт - РАДІОМАГ-Київ
23 шт - РАДІОМАГ-Львів
9 шт - РАДІОМАГ-Харків
4 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 2
UF4007
UF4001-4007.pdf
UF4007
Виробник: YJ/MIC
Діоди, діодні мости, стабілітрони > Діоди супершвидкі
Корпус: DO-41
Vrr, V: 1000 V
Iav, A: 1 A
Час зворотнього відновлення Trr, ns: 75 ns
UF4001, UF4002, UF4003, UF4004, UF4005, UF4006, STTH110, MUR140, MUR160, HER107, HER108
265 шт - РАДІОМАГ-Київ
162 шт - РАДІОМАГ-Львів
178 шт - РАДІОМАГ-Харків
71 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 10
47uF 63V EXR 8x12mm (low imp.) (EXR470M63B-Hitano) (електролітичний конденсатор низькоімпедансний)
Ємність: 47 µF
Номін.напруга: 63 V
Темп.діап.: -40...+105°C
Габарити: 8х12mm