4814P-T01-331
4814P-T01-331 Bourns Inc.
4800P.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: RES ARRAY 7 RES 330 OHM 14SOIC
Packaging: Tube
Resistance (Ohms): 330
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 160mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 14
Package / Case: 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive AEC-Q200
Supplier Device Package: 14-SOM
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Написати відгук
Description: RES ARRAY 7 RES 330 OHM 14SOIC, Packaging: Tube, Resistance (Ohms): 330, Tolerance: ±2%, Power Per Element: 160mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 14, Package / Case: 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive AEC-Q200, Supplier Device Package: 14-SOM, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Part Status: Active, Number of Resistors: 7.