4922-271L
4922-271L Delevan
page77_4922-3359711.pdf
Виробник: Delevan
Power Inductors - SMD 0.27 uH
на замовлення 796 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 270NH 6.75A 8.5 MOHM.
Інші пропозиції 4922-271L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
4922-271L 4922-271L Виробник : API Delevan Inc. 4922.pdf Description: FIXED IND 270NH 6.75A 8.5 MOHM
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
товару немає в наявності
4922-271L 4922-271L Виробник : API Delevan 4922-12258.pdf Fixed Inductors 0.27 uH